Přidat vlastní recept
Lahodné vlny

Lahodné vlny

dezerty
20 minut
Marie Vacková
TĚSTO: 6 vajec ; 6 lžic cukru ; 5 lžic polohrubé mouky ; 2 lžíce oleje ; 1 lžíce kakaa ; 1a 1/4 kypřícího prášku ; špetka soli a tuků a mouka na vysypání plechu.... Ušleháme sníh do žloutků přidáme cukr a ušleháme ...přidáme olej , mouku , kypřící prášek zamíchat a přidat sníh zamíchat nalít na plech dát péct.... KRÉM: 320 g tvarohu;175 g másla ; 90g moučkového cukru ; 1 plechovka karamelového Salka 1 vanilkový cukr 1 lžíce vína /já dala rum / máslo s cukrem a vanilkovým cukrem rozšlehat pak přidávat Salko a vařečkou míchat a přidávat tvaroh ... Na vychladlý korpus dat a polít čokoládovou polevou já udělala vlnky připadá mi to hezčí než jen rozetřenà čokoláda ...jo a je to fakt bomba ?

Ingredience

6Vajec
6Lžic cukru
5Lžic polohrubé mouky
2Lžíce oleje
1Lžíce kakaa
1 a 1/4Kypřícího prášku
Špetku soli

Postup

1.
Ušleháme sníh do žloutků přidáme cukr a ušleháme ...přidáme olej , mouku , kypřící prášek zamíchat a přidat sníh zamíchat nalít na plech dát péct....
2.
KRÉM: 320 g tvarohu;175 g másla ; 90g moučkového cukru ; 1 plechovka karamelového Salka 1 vanilkový cukr 1 lžíce vína /já dala rum / máslo s cukrem a vanilkovým cukrem rozšlehat pak přidávat Salko a vařečkou míchat a přidávat tvaroh ... Na vychladlý korpus dat a polít čokoládovou polevou já udělala vlnky připadá mi to hezčí než jen rozetřenà čokoláda ...jo a je to fakt bomba ?
Dobrou chuť!

Komentáře


Naše webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.